Poduszki żużlowe

Poznaj świat wysokiej jakości poduszek dla kibiców żużla. W środku posiadają wysokiej jakości antyalergiczne silikonowe wypełnienie.

Dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości można prać je przy użyciu pralki, a żużlowa poduszka zachowuje swój kształt.


Poduszki żużlowe - idealne do pokoju kibica.

Niespieralne nadruki sublimacyjne:
Nadruki na naszych poduszkach są wykonane za pomocą technologii sublimacyjnej, co gwarantuje trwałość i intensywność kolorów. To oznacza, że możesz cieszyć się pięknymi grafikami związanymi z żużlem przez wiele lat, nie martwiąc się o ich spranie.

Wypełnienie z miękkiego włókna silikonowego
Nasze poduszki żużlowe są wypełnione miękkim włóknem silikonowym, które zapewnia dużą sprężystość.  oraz odporności na zbijanie. Te włókna ze względu na swoją lekkość i miękkość dorównują naturalnemu puchowi.

Duży wybór nadruków żużlowych
Stale zwiększająca się liczba wzorów naszych poduszek, gwarantuje duży wybór. Mamy nadzieje, że wśród tych dekoracyjnych pamiątek żużlowych znajdziesz coś, co wpasuje się do Twojego pokoju.

Poduszki żużlowe na zamówienie
Jeśli potrzebujesz indywidualnego lub personalizowanego produktu, który może być atrakcyjnym upominkiem to zwróć uwagę na produkty z możliwością personalizacji, gdzie istnieje opcja dodania zdjęcia. 

Poduszki dla kibica żużlowego - wyraz Twojej pasji.

Nasze poduszki żużlowe to nie tylko dekoracje - to wyraz Twojej pasji do speedwaya. Każda poduszka poprzez swój projekt chce nawiązywać do emocji z toru. 
Odkryj naszą kolekcję poduszek speedway'owych i znajdź tę, która najlepiej oddaje Twój gust i preferencje kolorystyczne. 
Kolekcja stale powiększa się, a jeśli potrzebujesz czegoś spoza kolekcji, zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia personalizowanego produktu.

Czy masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Może masz ochotę porozmawiać o produkcie, zaproponować jakiś projekt. Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i podzielić się wskazówkami.