KUBKI ŻUŻLOWE

Kubki dla kochających żużel. Dzięki nim speedway może towarzyszyć Wam każdego dnia, nawet podczas picia porannej herbaty. Nasza bogata oferta kubków żużlowych to prawdziwa uczta dla kibiców speedway’a, urozmaicająca picie ulubionych napojów poprzez pozytywne skojarzenia. Wysoka jakość nadruków pozwala na mycie ich w zmywarkach i cieszenie się  nimi przez długi czas.


Różnorodność Wzorów Graficznych

Nasza kolekcja kubków żużlowych wyróżnia się niezliczoną różnorodnością wzorów graficznych, które są prawdziwym hołdem dla pasji do żużla. 
Część z nich jest poświęcona sportowi żużlowego bez nawiązań narodowych, a część w sposób klarowny sugeruje, że interesuje nas nasz sport narodowy w wydaniu biało-czerwonych zawodników. 

Stale zwiększamy ilość naszych propozycji jeśli chodzi o wzornictwo. Zmianie nie ulega jedynie forma naczynia.  Oferujemy dwie fantastyczne opcje: kubki błyszczące i matowe, oba o pojemności 330 ml.

Kubki żużlowe - Błyszczące czy Matowe?

W naszym sklepie znajdziesz zarówno kubki błyszczące, które dodają blasku Twoim porankom i popołudniom, jak i kubki matowe, które charakteryzują się elegancją i wyjątkowym  stonowanym wykończeniem. Oba mają bardzo zbliżoną formę ale różnią się wykończeniem. Naszym zdaniem matowe są bardziej unikatowe i nadruk na nich jest bardziej wyrazisty i ostry.  Kubki błyszczące są bardziej popularne i przypominają gadżety na jakie często natrafiamy na róznych żużlowych stadionach. Sprawdzona klasyka

Dlaczego wybrać kubek z żużel-fan.pl?

  • Bogaty Wybór Wzorów: Nasza kolekcja to prawdziwa skarbnica różnorodnych wzorów graficznych, które pozwalają Ci wyrazić swoją miłość do żużla.

  • Niezawodna Jakość: Kubki, które oferujemy, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i długotrwałą przyjemność z ich użytkowania. Wybierając naczynia decydowaliśmy się na opcje premium by oferować koncowy gadżet o jakości takiej jakiej sami oczekujemy jako klienci.

  • Idealny Prezent: Kubki żużlowe to także doskonały pomysł na prezent dla kibica żużla. Jeśli potrzebujesz obdarować osobę, która żyje czarnym sportem to jest to pozycja, która przy korzystnej cenie daje dużo radości i jest użyteczna.

Pytania dotyczące kubków dla kibica żużla

Obecnie oferujemy kubki jedynie w pojemności 330 ml. Jest to najbardziej uniwersalny i sprawdzony wymiar. Konkretne liczby:
Wysokość: 95 mm
Średnica: 82 mm

Okazjonalnie pojawiać się będą mniejsze naczynia wykonane z metalu, ale ich obecność na stale w ofercie nie jest przewidywana na chwilę obecną.

Tak, oferujemy produkty klasy A+ i gwarantujemy, że nadruk jaki umieszczamy na naczyniu świetnie sobie radzi w zmywarkach. Oczywiście można z nich korzystać także w kuchniach mikrofalowych. Jedyne produkty do napojów, których nie wolno tam wkładać to te z metalu oraz z powłoką metalizowaną.

Tak, niektóre z kubków mają możliwość personalizacji. Jeśli potrzebujesz czegoś innego to możemy wykonać naczynie z Twojego projektu. W tym celu prosimy o kontakt.

TOP 3 PRODUKTY Z TEJ KATEGORII