Najczęściej zadawane pytania

Zgodnie z regulaminem mamy 14 dni roboczych na wysłanie paczki jednakze, staramy się by czas realizacji zamowienia nie przekroczył 7 dni roboczych. Po wyslaniu paczki powinienes dostac automatycznego maila.

Czas zaksięgowania przelewu bankowego to zwykle 1/2 dni robocze. W weekendy przelewy bankowe nie są księgowane.
Szybkie płatności (TPAY) są księgowane od ręki. 
Nie wysyłamy potwierdzenia zaksiegowania tylko od razu bierzemy się do pracy i produkujemy Twoje nowy żużlowy sprzęt.

Sami produkujemy odzież, którą sprzedajemy. Od ponad 20 lat zajmujemy się szyciem i nadrukami na odzieży, a nasza przygoda ze sportem żużlowym trwa już ponad 10 lat.

Póki co wysyłamy do Niemiec, ale w związku z premierą nowej wersji sklepu będziemy sukcesywnie poszerzać strefy wysyłek zaczynając od Europy. W razie pilnej potrzeby prosimy o kontakt.

Odbiór osobisty jest możliwy w Łodzi w sklepie sportowym przy ulicy Rzgowskiej 109 lub w sklepie kibica na łódzkiej Motoarenie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontak gdyż większość produktów szyjemy na zamówienie.

Nie dodajemy logotypów klubu ze względu na prawa autorskie i szacunek do interesów klubów. Istnieje możliwość drukowania tylko rzeczy, które są legalne jak herb miasta itp.

Napisz lub zadzwoń

E-MAIL:
info@zuzel-fan.pl

TELEFON:
662-098-840

Przepraszamy, ale nie korzystamy z mediów społecznościowych do celów komunikacyjnych. Prosimy o tradycyjne formy kontaktu.
Dziękujemy za zrozumienie.