Producent odzieży dla klubów żużlowych

Tworzymy dla klubów, zawodników i kibiców.

Jesteśmy wiodącym producentem odzieży i gadżetów żużlowych, specjalizującym się w dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań dla klubów, grup kibiców oraz zawodników. Jako firma w branży sportowej działamy od 1997 roku.

 

Oferujemy kompleksowe podejście które możemy podzielić na 3 etapy: projekt, produkcja, sprzedaż. Możemy pracować z Tobą na każdym z nich lub oferując tylko określone wytyczne.

01

Projekty graficzne

Jeśli potrzebujesz projektu odzieży żużlowej dla swojego klubu to z przyjemnością zajmiemy się tym wyzwaniem i stworzymy coś co będzie cieszyć oko kibica podczas żużlowych eventów.  
Pomagamy w tworzeniu logotypów dla zawodników, komunikacji wizualnej  dla klubu gwarantując spójność, swieżość i efekt wow.
Skontaktuj się z nami i umówmy się na rozmowę.

02

Produkcja odzieży

Produkujemy odzież sportową od konca lat 90. Ubraliśmy tysiące sportowców z wielu dyscyplin.
W żużel zaangażowaliśmy się w okolicy 2011 roku podejmując współpracę jako sponsor techniczny klubu Orzeł Łódź. Jeśli potrzebujesz ubrać swój klub, team zawodniczy to jesteśmy odpowiednimi ludźmi, którzy pomogą Ci przełożyć wizję na produkt końcowych.  Koszulki, bluzy, czapki, kurtki, dresy i wiele innych.

03

Sprzedaż online

Jeśli chciałbyś sprzedawać pamiątki swojego klubu lub gadżety związane z teamem zawodniczym to zapraszamy do współpracy.  Mamy kilka gotowych rozwiązań, które w łatwy sposób pomogą dotrzeć Twoim gadżetom do szerszego grona.

OFERTA DLA ZAWODNIKÓW

KOSZULKI DLA ZAWODNIKÓW ŻUŻLA Z LOGOTYPAMI SPONSORÓW

Projektujemy odzież dla teamów, niezależną od klubów, gdzie zawodnik umieszcza swoich sponsorów, logotyp własnego teamu. 
Takie koszulki czy bluzy to ważny element budowania swojego wizerunku i dodawania kolejnej platformy do ekspozycji sponsorów. 

Przy okazji chętnie pracujemy i pomagamy przy tworzeniu oprawy graficznej , która wykracza poza samą odzież zawodniczą. 
Tworzymy logotypy, pomagamy w spojnym kreowaniu wizerunku na social mediach.  
Zamawiając koszulki dla siebie, dla mechaników i sponsorów istnieje możliwość, że będą one dostępne w każdej chwili na zamówienie dla kibiców. Pomożemy w obsludze zamówień, a całość będzie przejrzysta i klarowna dzięki naszej platformie sprzedażowej, gdzie sam ustalisz ceny, sprawdzisz co i kiedy się sprzedało. Zaprojektujemy i zaoferujemy twoim kibicom różne gadżety z Twoim wizerunkiem takie jak: koszulki, czapki, bluzy, szaliki, kubki, podkładki pod myszkę, proporczyki, pinsy i wiele innych.
Ty punktujesz, my dbamy o Twoich kibiców. 

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW

Minął sezon i chciałbyś odwiedzić każdego ze sponsorów w ramach podziękowań za współpracę? 
Zamiast bombonierki i wina możesz zabrać ze sobą jakiś mały gadżet  z podziękowaniami. 
Mogą to być rzeczy takie jak:
– ramki z grafiką podziękowaniami,
– proporczyki z logotypami czy zdjęciem
– kubki z Twoimi zdjęciami i logiem sponspora
– szaliki lub miniszaliki
– koszulki w antyramie

Zapraszamy do kontaktu, chętnie nawiążemy współpracę i weźmiemy odpowiedzialność za warstwę wizualną Twojego teamu. 

OFERTA DLA KLUBÓW ŻUŻLOWYCH

 

PROFESJONALNA ODZIEŻ ŻUŻLOWA DLA KLUBÓW

Dla klubów żużlowych, nasza firma stanowi doskonałe źródło wsparcia, jeśli chodzi o podniesienie wartości marketingowej i wzmocnienie więzi z fanami. Nasze doświadczenie w produkcji odzieży i gadżetów żużlowych pozwala nam zaoferować szeroką gamę produktów, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klubu. 

Poza ubiorem zawodników, nasze możliwości sięgają także obszaru odzieży dla osób funkcyjnych, co oznacza, że możemy dostarczyć profesjonalne stroje dla działaczy, trenerów i pracowników klubu. Dzięki temu wszyscy reprezentują klub w sposób spójny.

PRODUKTY OKOLICZNOŚCIOWE

Jeśli Twój klub organizuje zawody, benefis, spotkanie z fanami to oferujemy produkty okolicznościowe stworzone specjalnie na to wydarzenie. Mogą to być flagi, szaliki, koszulki, bluzy, kubki, smycze i wiele innych. 
Działamy umiejętnie pod presją czasu i dowozimy zobowiązania w terminie. 

Jeśli potrzebujesz stworzyć jakieś upominki dla sponsorów, osób decyzyjnych w Twoim mieście to do każdego podejdziemy indywidualnie i stworzymy coś, co wyróżni się spośród tzw masówki. To dlatego,że sami projektujemy nasze produkty i znamy się na rzeczy.

SPRZEDAŻ PAMIĄTEK ŻUŻLOWYCH W INTERNECIE

Pomożemy Twojemu klubowi zaistnieć ze swoimi gadżetami w internecie. 
Nasz sklep zuzel-fan.pl zrobilismy sami, bez pomocy osób z zewnątrz. Podobnie sprawa wygląda ze sklepem klubu Orzeł Łódź.
W ramach potrzeby możemy stworzyć takie miejsce dla Twojego klubu lub sprzedawać pamiątki w naszych kanałach handlowych.

Zapraszamy do nawiązania współpracy, jesteśmy w stanie wyprodukować niskie nakłady pamiątek, ktore będą produktami pilotażowymi i wybadają zainteresowanie wśród kibiców.

OFERTA DLA GRUP KIBICÓW

 

ZORGANIZOWANE GRUPY FANÓW CZARNEGO SPORTU

Z przyjemnością podejmiemy współpracę z kibicami róznych klubów tworząc dla nich unikatową odzież i gadżety. Na wstępie jednak informujemy, że do użycia herbu klubu potrzebujemy zgody od osób decyzyjnych. 
Szanujemy prawa autorskie i autonomie klubów i dziękujemy za zrozumienie. W przypadku braku zezwolenia możemy zaoferować jedynie nadruki w klimacie żużlowym, zgodnym z barwami ale bez nazwy klubu i bez loga. 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ KIBICOM SPEEDWAYa?

Praktycznie wszystko co jest w ofercie naszego sklepu jest możliwe do zaoferowania dla Was.  Z przyjemnością stworzymy indywidualny projekt, a nawet kilka propozycji tak aby demokratycznie.
Przyjmujemy także projekty od kibiców, możemy je także udoskonalić, przerobić pod określony produkt. 

Zapraszamy do kontaktu.